1960'tan Bugüne

150+
Çalışan
60+
Yıl
80+
Ülke
KURUMSAL

BİZİ TANIYIN

Tatlısumaklar Gıda ve İhtiyaç Maddeleri San. Tic. A.Ş. 1960 yılında perakende sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuş, daha sonra distribütörlük ve toptan dağıtım faaliyetlerine bilinen markalarla Konya Şehrinde devam etmiştir. Müşteri memnuniyetini en önemli parola haline getirerek hedeflerini sürekli büyüme ve serviste sürekli iyileştirme olarak belirleyerek dağıtım ve toptan satış alanında lider olmak yolunda başarılı adımlar atarak 1995 yılına kadar büyümesine devam etmiştir. 1995 -2000 yılları arasında Tatlısumaklar Gıda ve İhtiyaç Maddeleri San. Tic. A.Ş. sektöründe lider ve aranan firma haline gelmiş ve bu alandaki çalışmalarında 55 satış personeli 34 araç, 4500 metrekaresi kapalı toplam 5500 metrekare alanda hizmetine devam etmiştir.

2000 li yılların başında Tatlısumaklar Gıda ve İhtiyaç Maddeleri San. Tic. A.Ş. küçük bir fabrikada çikolata ve şeker üretimine başlamıştır. 2005 yılında ilk ihracatını yaparak büyümeye devam etmiştir. 2012 yılında 6000 metrekaresi kapalı toplam 20000 metrekare alanı ile Organize Sanayi bölgesindeki yeni fabrikasının inşaatını tamamlayarak taşınmıştır. Şu anda 5 kıtada 97 ülkeye ihracat yapmaktadır. Politikamız kalitede ve serviste sürekli gelişme stratejisi ile her zaman en kaliteli en lezzetli ürünleri üreterek kendine özel lezzeti ile her yerde en çok aranılan marka olmaktır.

DÜNYA'DA BİZ

80'DEN FAZLA

ÜLKEYE İHRACAT!

Dünyanın dört bir yanındaki çeşitli ülkeler, bizim lezzetli ürünlerimizi tatma şansına sahip! Kaliteli ve benzersiz ürünlerimiz sayesinde, 80'den fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. Müşterilerimizin damak tadına hitap eden ve yüksek talep gören ürünlerimizle gurur duyuyoruz. İhracat ağımızı sürekli olarak genişletmeye devam ediyoruz ve dünyanın dört bir yanındaki insanlara keyifli bir tat deneyimi sunuyoruz.

SİZİN İÇİN ÜRETTİĞİMİZ

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Dökme Çikolata
Hediyelik Çikolata
Poşet Çikolata
PVC Çikolata
Bar Çikolata
Tablet Çikolata
Jole Şeker
Yumuşak Şeker
Sert Şeker

Müşteri Talep Formu

ÇİKOLATA'NIN TARİHİNE

LEZZET KATIYORUZ!

ÇİKOLATA'NIN

TARİHÇESİ

Tarihçiler kakao meyvelerini ilk önce, Olmekler’in keşfettiğini iddia ediyor. Peki, nasıl keşfetmişler Olmekler kakao çekirdeklerini? Gelin, kısa bir tarih yolculuğu yapalım sizlerle. Öncelikle, Olmekler’i bilmiyor olabiliriz. Biraz Olmekler’den bahsedelim,sizlere. Olmekler, Orta Amerika’nın Kolomb öncesi ve Aztek öncesi bir halkıdır. İ.Ö. 1200 yılları...

DAHA YAKINDAN GÖRÜN

MEDYA İÇERİKLERİ

Daha Fazla

Fotoğraf ve

Video için